Meta sfidon Dumanin dhe i bën kërkesën e papritur live në emision: E ftoj të vijë, të dalim në...

24 Prill 2024, 22:30 / POLITIKË ALFA PRESS

Meta sfidon Dumanin dhe i bën kërkesën e papritur live në
Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka deklaruar mbrëmjen e sotme në një emision televiziv se popullariteti ndaj tij është rritur.

Meta, përballë kryeredaktrorit  Roland Zili dhe analistit Mentor Kikia, ka sfiduar hapur Altin Dumanin dhe e ka ftuar që të dalin të dy në rrugë, për të parë se kush ka më shumë mbështetje.

“Ku e patë ju që më është ulur publiciteti? Popullariteti më është rritur. Ku e di ti që populli dashka më shumë Dumanin se mua? Ja ku jam. E ftoj të vijë. Të dalim në rrugë të dy dhe të shohim kë duan më shumë njerëzit“, tha ndër të tjera.Po ndodh...