Ish-partneri i Adriana Matoshit i jep fund beqarisë

2 Prill 2024, 17:34 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Ish-partneri i Adriana Matoshit i jep fund beqarisë
Futbollisti afrikano-belg, Keith Groeneveld, ka qenë për një kohë të gjatë në qendër të vëmendjes në mediat shqiptare për shkak të lidhjes me aktoren dhe deputeten e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi.

Dyshja i dha fund marrëdhënies rreth dy vjet më parë. Lidhja zgjati një vit dhe shoqërohej nga komente të shumta për shkak të diferencës prej 20 vitesh në moshë.

Por Keith duket se e ka gjetur dashurinë e re.

Në një postim në rrjetet sociale, ai ka zbuluar se i ka propozuar partneres së tij të re. “Ajo tha po”, shkroi Keith në postim.

 

ide