Video/ Pajtohen Sara dhe Bardhi, shfaqen në momente intime në mes të natës

9 Shkurt 2024, 09:33 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Video/ Pajtohen Sara dhe Bardhi, shfaqen në momente intime në mes
Sara dhe Bardhi në orët e vona të natës kanë dalë në oborrin e shtëpisë për të kaluar disa momente vetëm pas debateve të forta që kanë patur gjatë ditës.

Pasi hynë në pishinë, dyshja filluan të prekeshin dhe të t’i jepnin përqafime njëri-tjetrit. Më pas ishte Sara ajo që e ka puthur në buzë Bardhin, duke krijuar kështu një atmosferë shumë romantike. Vëllai i madh duke parë momentet intime që po kalonin bashkë, i vendosi gjithashtu një këngë romantike në sfond.

 

Po ndodh...