Napoli-Inter/ Publikohen formacionet zyrtare, Inzaghi me ‘artilerinë e rëndë’

3 Dhjetor 2023, 20:03 / SPORT ALFA PRESS

Napoli-Inter/ Publikohen formacionet zyrtare, Inzaghi me ‘artilerinë

Napoli-Inter është kryendeshja e javës në Serinë A, me Mazarrrin që do të kërkojë fitoren e parë në “Diego Armando Maradona” dhe zikaltrit që duan tre pikët për të rimarrë kreun.

Dy trajnerët kanë ndarë mendjen për formacionet, me Mazzarrin që ka spostuar brazilianin Nathan në krahun e majtë të mbrojtjes, ndërsa Inzaghi i beson 11-shes së tij të zakonshme.

Napoli-Inter/ Publikohen formacionet zyrtare, Inzaghi me ‘artilerinë

 

Po ndodh...

ide

Nga Sidi Hasanaj 20:16 IDE

Pa Drama!

Nga Sidi Hasanaj

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128