Pret Partizanin në “Niko Dovana”, Dinamo nxjerr në shitje biletat e derbit

8 Shkurt 2024, 16:25 / SPORT ALFA PRESS

Pret Partizanin në “Niko Dovana”, Dinamo nxjerr në shitje

Dinamo do të luajë përballë Partizanin ditën e shtunë ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të Superiores.

Sfida që do të zhvillohet në stadiumin “Niko Dovana” do të startojë në orën 17:00.

Dy ditë para derbit, klubi dinamovit ka nxjerrë në shitje edhe biltet për këtë sfidë që është mjaft e rëndësishme për të dyja ekipet.

Bileta në tribunën e miqve, pra tifozëve të Partizanit, kushton 500 lekë, po aq sa në tribunën përballë.

Ndërsa në tribunat A dhe B, bileta për ta ndjekur nga afër këtë sfidë kushton 1000 lekë.

Pikërisht për biletat e derbit, Dinamo shkruan në faqen zyrtare: “Biletat mund t’i siguroni që prej ditës së sotme në biletarinë e stadiumit “Selman Stërmasi” dhe në “Niko Dovana” ditën e ndeshjes.”

 

Po ndodh...