Tirana-Laçi/ Faull ndaj Lushkjes si lojtar i fundit, Silva lë kurbinasit me 10 lojtarë

26 Shkurt 2024, 18:47 / SPORT ALFA PRESS

Tirana-Laçi/ Faull ndaj Lushkjes si lojtar i fundit, Silva lë
Në “Elbasan Arena” po luhet pjesa e parë mes Tiranës dhe Laçit sfidë e vlefshme për javën e 25-të të Superligës.

Takimi ka nisur me skuadrat që duket se studiojnë njëra-tjetrën pa u hedhur shumë në aventurë për sa i përket fazës sulmuese.

Gjithsesi në minutën e 18-të, ka ndodhur një episod i cili mund të diktojë edhe fatin e ndeshjes.

Regi Lushkja pengohet në hyrje të zonës si lojtar i fundit dhe gjyqtari ndëshkon me karton të kuq Paulo Silvën.

 

Po ndodh...