Mandati i Xhaçkës pjesë e pazarit Rama-Berisha

11 Prill 2024, 21:06 / IDE NGA BATO KOSOVA

Mandati i Xhaçkës pjesë e pazarit Rama-Berisha
Mos i besoni lotëve të krokodilit të Gazit se i ka fasadë. Xhaçka ishte pjesë e pazarit Berisha-Rama. Pazari është i thjeshtë, të mbajmë dhe mbrojmë njëri-tjetrin përballë SPAK.

A ishte rastësi që sot në të njëjtën ditë që diskutohej mandati i Xhaçkës Gazrat sfidojnë SHBA, Britani dhe SPAK duke dashur të rifusë Berishën në grupin e PD?!

Jo është pjesë e pazarit.

Bëjnë sikur shahen, bëjnë sikur protestojnë ndërkohë, por mbyllin pazarin për të mbajtur të mbyllur sistemin politik dhe për të kontrolluar SPAK.

E paralajmëroi Flamur Noka e Fatmir Xhafa se duan ta reformojnë SPAK, të mbikqyrin punën e drejtësisë.

Siç është parë deri tani sa më shumë bëjnë sikur zihen, aq më shumë bashkpunojnë në dëm të Shqipërisë dhe shqiptarëve.

Pas histerisë së darkës prisni pazarin e rradhës.

Skeni parë gjë akoma.

 

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128