Donte t’i merrte pronat? Kristi zbulon arsyen pse u nda nga e dashura

2 Korrik 2024, 14:00 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Donte t’i merrte pronat? Kristi zbulon arsyen pse u nda nga e dashura

Krist Aliaj është padyshim një nga personazhet televiziv që shkakton dinamika kudo.

Mbrëmjen e djeshme ai ishte i ftuar në studion e “Top Arena”, në Top Channel, ku ka habitur me deklaratat e tij. Ai u intervistua nga Alesia Bami, e cila i bëri disa pyetje pikante.

Kristi së fundmi ka qënë i ftuar në emisione të ndryshme dhe na ka habitur me deklaratat e tij, por këtë hërë ai na ka lënë vërtët gojë hapur.

Mbrëmjen e djeshme ish-banori i BBV ka qënë i ftuar në emisionin “Top Arena” ku ka marrë pjesë në rubrikën “E vërtëtë apo gënjeshtër”.

Në fillim të rubrikës ‘e vërtetë apo gënjeshtër’, Kristi shprehet:

Unë sot do të gënjej, le ta dijë edhe regjia. Sepse sot jam në mood për të gënjyer”.

I pyetur nëse u nda nga e dashura pasi donte që t’i merrte pronat, Kristi u përgjigj shkurt: “Po, e vërtetë”. Kuptohet që është një gënjeshtër pasi që në fillim ai tregoi se nuk do të thoshte të vërtetën.

Pjesë nga intervista:

Alesia: A është e vërtetë që u ndave nga e dashura se nuk të pëlqente parfumi i saj?

Kristi: Te femrat gjithmonë kam vlerësuar zgjedhjen e parfumit, por nuk jam ndarë nga një gocë se nuk ka pasur parfumin e duhur. Kam qenë afër

Alesia: Te lidhja jote e fundit ka ndikuar apo jo parfumi?

Kristi: Jo, absolutisht jo

Alesia: A është e vërtet që u ndave nga e dashura sepse doje ti merrje pronat? Për këtë dua një përgjigje të sinqertë

Kristi: Po, e vërtetë.

 

Po ndodh...