Po shkëlqen në Kroaci, mesfushori shqiptar përfshihet në formacionin e javës

1 Prill 2024, 18:40 / SPORT ALFA PRESS

Po shkëlqen në Kroaci, mesfushori shqiptar përfshihet në
Lindon Selahi po kalon një formë të mirë në Kroaci.Mesfushori shqiptar realizoi gol për Rijekan në triumfin 0-3 ndaj Rudes, duke ndihmuar skuadrën për arritjen e këtij suksesi.

Selahi është përfshirë në formacionin e javës në elitën kroate. Paraqitja e tij është  vlerësuar me 7.5, notë kjo që konsiderohet pozitive.

25-vjecari luan prej 3 sezonesh te kjo skuadër. Më parë, ai është impenjuar te ST Liege dhe Willem.

Po shkëlqen në Kroaci, mesfushori shqiptar përfshihet në

 

Po ndodh...