Vajza që menaxhon Instagramin e Luizit merr vendimin “drastik” ndaj Kiarës

2023-03-21 17:03:20 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Vajza që menaxhon Instagramin e Luizit merr vendimin “drastik”

Jurgena është vajza e cila po komentohet gjatë këto ditë në rrjete sociale, pasi ajo dhe menaxhon Instagramin e Luizit në Big Brother VIP Albania. Ajo këto ditë është përfolur se mund të jetë dhe e dashura e Luizit, duke qenë se në pyetjen e një loje ku u detyra të thoshte emrin e të dashurës së fund, përgjigjja e banorit shkodran ishte “Gena”.


Madje një diçka tjetër që ka irrituar fansat e çiftit Luiz-Kiara, është se Jurgena shumë të rralla postimet e çiftit, në Instagramin e Luizit. Por, së fundmi ajo ka bërë edhe një gjest tjetër, duke hequr nga lista e miqve që po i ndiqte, familjarët e Kiara Titos dhe shoqërinë e saj.

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike kjo mbrëmje ishte falë Kiarës, e cila kishte kërkuar t’i bënte një surprizë Luizit e këtë dhurate ia bëri përmes lojës që e fitoi para dy dite. Kiara kishte për detyrë ëe të imitonte Nitën ku edhe fitoi bashkë me dy banorët tjerë Visin dhe Gertin ku Visi kishte Keisin ndërsa Gerti Kiarën.

 

Happening now...