Maestro eleminohet nga ''Big Brother''

18 Mars 2023, 22:52 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Maestro eleminohet nga ''Big Brother''

Maestro eleminohet nga shtëpia e Big Brother, ai rezultoi më pak i preferuari se Kristi dhe Luizi.

Ky nominim erdhi si pasojë e një gracke nga ana e Luizit.

Ndërkohë disa nga banorët u përlotën teksa ai la shtëpinë.