Ofertat e çmendura për Luiz Ejllin pas BBV, ja çfarë po paralajmëron këngëtari

25 Maj 2023, 00:01 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Ofertat e çmendura për Luiz Ejllin pas BBV, ja çfarë po

Pas fitores së “Big Brother VIP”, Luizi premtoi se do sillte projekte të reja dhe këngë për fansat e tij.

Pas këngës me Donald Vishaj “2 shotsa”, Duket se këngë të reja janë në horizont. Këngëtari ka postuar ditën e sotme në Instagramin e tij, në story një foto ku duket se është në studio diskografike, duke regjistruar këngë.

Ofertat e çmendura për Luiz Ejllin pas BBV, ja çfarë po

Luizi nuk ka publikuar asnjë detaj tjetër, por një gjë është e sigurt, do të jetë hit i verës.