`Uzuni titullar përballë Barcelonës, formacionet e të dyja skuadrave

11 Shkurt 2024, 21:06 / SPORT ALFA PRESS

`Uzuni titullar përballë Barcelonës, formacionet e të dyja
Myrto Uzuni titullar përballë Barcelonës në javën e 24-t të La Ligas. Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare mbetet zgjedhje e parë për trajnerin uruguajan, Medina.

Nga ana tjetër, Xavi Hernandez, i kushtëzuar në zgjedhje për shkak të mungesave të shumta për arsye dëmtimesh, ka preferuar këtë formacion: në portë Ter Stegem; në mbrojtja Kounde, Cubarsi, Martinez dhe Cancelo; në mesfushë De Jong, Christensen dhe Gundogan; në sulm Yamal, Leëandoëski dhe Pedri.

`Uzuni titullar përballë Barcelonës, formacionet e të dyja

 

Po ndodh...