Aksident i gjashtëfishtë në Rrugën e Kombit, përfshihen makina dhe kamionë, s'dihet nëse ka të lënduar

11 Dhjetor 2023, 08:16 / AKTUALITET ALFA PRESS

Aksident i gjashtëfishtë në Rrugën e Kombit, përfshihen
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm pranë Rrugës së Kombit, në autostradën për në Fushë Kosovë. Sipas pamjeve të publikuara shihet se aksidenti ka qenë zinxhiror dhe në të janë përfshirë disa vetura dhe kamionë.

Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar.