Pas 40 vitesh bashkë vendosin të zyrtarizojnë lidhjen/ Çifti i shekullit i thonë “Po” njëri-tjetrit

18 Maj 2023, 16:51 / JETË ALFA PRESS

Pas 40 vitesh bashkë vendosin të zyrtarizojnë lidhjen/

Çifti i shekullit i thanë më në fund “Po” njëri-tjetrit pas 40 vitesh bashkë.

Sipas mediave të huaja, Doña Beba dhe Don Pancho vendosën të zyrtarizojnë lidhjen e tyre në Meksikë.

Genoveva Romero Encinas, 86 vjeçe dhe Francisco Maldonado Valenzuela, 88 vjeç, u martuan në janar të vitit 2023 në famullinë San Pedro de la Cueva.

Qindra njerëz u mblodhën për të festuar me çiftin në ditën e tyre të veçantë ndërkohë që Doña Beba i mahniti të gjithë me një fustan të bardhë dhe një vello që mbulonte fytyrën e saj, ndërsa Don Francisco veshi një kostum dhe kapelë të zezë me prerje kauboji.

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128