Basha me të rinjtë e degës së PD, Vlorë: Energjia e tyre është besim se një e ardhme më e mirë po vjen për Shqipërinë

18 Maj 2024, 22:32 / POLITIKË ALFA PRESS

Basha me të rinjtë e degës së PD, Vlorë: Energjia e

Kryetari i PD, Lulzim Basha, ditën e sotme e ka kaluar me të rinjtë e degës së PD, Vlorë. Në një postim në Facebook, Basha ka publikuar disa foto ku shihet duke luajtur volejboll.

Ai shprehet se energjia dhe entuziazmi i tyre është motivim dhe besim se një e ardhme më e mire po vjen për çdo të ri dhe për Shqipërinë.

Postimi i plotë i kreut të PD, Lulzim Basha:

Një ditë e jashtëzakonshme me të rinjtë e PD të Vlorës. Energjia, entuziazmi i tyre është motivim dhe besim se një e ardhme më e mire po vjen për çdo të ri dhe për Shqipërinë.