Drejtuesi i Hashtag Habjon Hasani: Sali pyet kunatën njëherë për Duçkën dhe ortakët e tij!

2 Shkurt 2023, 17:27 / POLITIKË ALFA PRESS

Drejtuesi i Hashtag Habjon Hasani: Sali pyet kunatën njëherë

Drejtuesi i medies Hashtag.al, Habjon Hasani, në një status të publikuar në llogarinë e tij, i ka drejtuar një pyetje kryetarit të Partisë Demokratike të Rithemelimit, Sali Berisha për të kuptuar dhe për të njohur më mirë se kush janë ortakët e Dorian Duçkës, personi B në hetimin e ish-agjentit të FBI, Charles McGonigal.

Hasani i kërkon Berishës që të pyesë kunatën e tij zonjën Vjollcën se ku shkoi Dorian Duçka pasi ajo i kërkoi ndihmë me rekomandimin e familjes së tij.

Në cilin shtet partner dhe aleat ndërhyri Duçka dhe i siguroi vizën zonjës Hoxha.

Statusi i plotë

Nje ndihmese e vogel per Doktorin

Doktor, eshte problem i madh kur ne nje moshe te caktuar, ne te cilen te nevojiten bastune te qendrueshem, rrethohesh nga imbecile te painformuar.

Per te kuptuar dhe njohur se kush jane ortaket e Dorian Duçkes, e ke shume kollaj. Duhet te pyesesh kunaten tende, zonjen Vjollca Hoxha (gruaja e baxhanakut rahmet paste qe ti nuk e njihje).

Pyete zonjen Vjollca, ku shkoi Dorian Duçka pasi ajo i trokiti per ndihme me rekomandimin e familjes tende.

Ne cilin shtet partner dhe aleat ai nderhyri dhe i siguroi vizen zonjes Hoxha.

Kur te ta thote kunata shtetin, aty qendro. Merr fryme thelle se aty i kane rrenjet dhe ortaket e Dorianit.

Urime partise se bythkave