“Do nxjerr Kiarën fituese”/ Luizi tallet, thotë se “heq dorë” nga çmimi i madh i BBV, Olta e beson: Ai është i lodhur...

20 Mars 2023, 18:25 / SHOWBIZ ALFA PRESS

“Do nxjerr Kiarën fituese”/ Luizi tallet, thotë se

Në një bisedë që është zhvilluar ditën e sotme në ambientet e shtëpisë më të njojhur në Shqipëri, deklarata e Oltës ka qenë vërtetë shqetësuese.

Ajo është shprehur se në këtë pikë të lojës edhe Luizi e do jashtë shtëpisë Kiarën, por e ka të pamundur ta artikuloj këtë gjë.
Ndërkohë që nga ana tjetër ka qenë Luizi ai i cili siç duket “ka hequr dorë” nga çmimi i madh duke u shprehur se do të nxjerr fituese Kiarën, nje loje me sa duket kjo me Olten, te cilen ajo duket se e ka besuar!

Pjëse nga biseda:
Luizi: Unë do nxjerr Kiarën fituese të këtij BBV.

Olta: Atë nuk e bën dot ti. Nuk e thotë dot ai dhe është normale por që edhe ai do që të dal Kiara. Nuk e thotë dot por unë ia lexoj.
Po tha, dua të dal Kiara del skarco fare, del bllof. Por unë e di, ia lexoj. Ky është i lodhur nga kjo histori.