FOTO/ A e mbani mend Paolën? Shikoni sa shumë është rritur

18 Mars 2023, 18:02 / SHOWBIZ ALFA PRESS

FOTO/ A e mbani mend Paolën? Shikoni sa shumë është rritur

Me siguri të gjithë e mbani mend Paolën, vajzën e vogël me një zë të ëmbël që spikati në "Kurthin e Piter Pan".

Kanë kaluar 4 vite nga pjesëmarrja e saj në program dhe Paola është rritur.

Ajo ishte e pranishme në "Kurthin e Piter Pan"mbrëmjen e djeshme.

Paola kishte mësuar t’i binte pianos dhe dhuroi për publikun një “shfaqje” të shkurtër.

“Më keni munguar shumë”, tha ajo.

FOTO/ A e mbani mend Paolën? Shikoni sa shumë është rritur

FOTO/ A e mbani mend Paolën? Shikoni sa shumë është rritur