Habit Julia me deklaratën e saj: Nuk e kam takuar ende vajzën që pasi dola nga BBV, ja arsyeja

17 Qershor 2024, 00:02 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Habit Julia me deklaratën e saj: Nuk e kam takuar ende vajzën që
Ish banorja e BBV3, Julia Ilirjani, ka qenë e ftuar sot në “E diell n’Trip” me Argjira Spancën dhe Beniada Nishanin.

Aktorja ka rrëfyer më shumë për eksperiencën e saj në BBV si dhe projektet pas daljes nga formati.

Ndër të tjera, Julia është shprehur se ende nuk e ka takuar vajzën e saj Rene, që pas daljes nga BBV, gjë ka habitur moderatoret.

Julia ka sqaruar se kjo nuk ka ndodhur ende për shkak se e bija ndodhet në Amerikë dhe se shumë shpejt do të vijë në Shqipëri.

 

Po ndodh...