Heidi nuk mban dot lotët, çfarë i tha mamaja për Romeon

22 Prill 2024, 21:35 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Heidi nuk mban dot lotët, çfarë i tha mamaja për Romeon
Pasditen e sotme, banorët e Big Brother VIP janë surpizuar me mesazhe të ndryshme nga fansat e tyre por edhe nga familjarët.

Heidi ka qenë një ndër banoret që nuk ka mundur të mbajë lotët teksa ka lexuar mesazhin e ardhur nga nëna e saj, të cilin nuk ka mundur ta përfundojë për shkak të emocioneve.

Heidi ketrushja. Na ka marrë malli shumë për ty dhe të ndjekim me kënaqësi. Të duam shumë dhe mezi presim të të përqafojmë. Zemër ne do t’i mbështesim gjithmonë zgjedhjet e tua. Mendoj se dashuria është e papritura më e bukur që të ka ndodhur. Të dua deri në vdekje”, ka shkruar mami i saj.

 

Po ndodh...