Kejvina: Kiara, njeriu më i shtirur në Big Brother VIP, që prej...

20 Mars 2023, 23:43 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Kejvina: Kiara, njeriu më i shtirur në Big Brother VIP, që

Ish banorja e Big Brother VIP, Kejvina Kthella në një intervistë ekskluzive në Fun Club BBV tha se Kiara është personi më i shtirur në shtëpi.
Sipas saj, moderatorja nuk ka qenë e vërtetë që në ditën e parë të hyrjes në Big Brother VIP.

Kejvina komentoi edhe marrëdhënien mes Luizit dhe Kiarës, të cilën e quan jo te vërtetë nga ana e kësaj të fundit.

Megi: Përse nuk të ka qejf Kiara?

Kejvina: Kiara ka probleme me veten. Kiara mund të ketë qenë që mund të më fliste të më merrte veç në atë moment, madje kur pashë ajo kishte thënë që nuk i rri dot afër se më prish imazhin. Unë nuk e ndjej energjinë pozitive të saj karshi meje.
Megi: A është ajo e vërtetë me Luizin?

Kejvina: Në marrëdhënie me Luizin jo, nuk është e vërtetë, më sakte dua të komentoj sa isha brenda në shtëpi, mbase mund të ketë ndryuar, se sa gjëra ka bërë ai për të, janë dashuruar të gjithë me Luizin. Kiara nuk e duronte fare, më ka bërë çudi ndryshimi i saj. Ajo e nënçmonte, nuk i bënte përtypje, kur u kthye nga spitali ndryshoi, nuk e kuptova pse ndryshoi si ndryshoi.
Megi: Cili është personi më i shtirur brenda shtëpisë?

Kejvina: Kiara, që prej ditës së parë.

 

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128