‘Kolonjar festën mënjanë , Pilon gjetën Pilon vranë’/ Olsi ironizon Ledionin dhe Top-in pas eleminimit nga BBV

10 Shkurt 2024, 22:21 / SHOWBIZ ALFA PRESS

‘Kolonjar festën mënjanë , Pilon gjetën Pilon

Olsi Bylyku ishte një prej ish-konkurrentëve të ‘BBV3’ rrugëtimi i të cilit mbaroi shumë shpejt. Pas daljes nga formati, ai ‘u fsheh’ për një kohë të gjatë.

Pas eliminimit ai nuk u shfaq në asnjë intervistë madje as në ‘Fan Club’. Mbrëmjen e sotme ai ka postuar një fotografi në Instagram ku shkruan: ‘Pilo is cofidential’.

Ky shkrim lidhet me një kunjë të drejtpërdrejtë me Ledionin dhe ‘Top Channel’.

‘Kolonjar festën mënjanë, Pilon gjetën Pilon vranë’- ishte kjo shprehja që Ledioni ka thënë gjatë një puntate në emision, të cilës Olsi i është përgjigjur.

Gjithashtu çfarë tërhoqi vëmendjen e publikut, ishte pëlqimi që Eduart Grishaj kishte bërë në reagimin e Olsit.

‘Kolonjar festën mënjanë , Pilon gjetën Pilon

 

Po ndodh...

ide