Selena Gomez e thotë ‘troç’: Kam bërë botoks

11 Dhjetor 2023, 16:17 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Selena Gomez e thotë ‘troç’: Kam bërë botoks

Selena Gomez iu përgjigj një komentuesi që e akuzoi se kishte përdorur mbushës për faqet për të arritur pamjen e dëshiruar, duke u treguar shumë e sinqertë.

Komentuesi kritikonte këngëtaren për pamjen e saj dhe i kërkonte të hiqte mbushësit e faqeve. Selena iu përgjigj dhe pranoi se ka bërë botoks.

Ajo shkroi: “Hahahaha kam bërë një botoks goce”.

Kjo është hera e parë që Selena flet hapur për ndërhyrjet në pamjen e saj.

Selena Gomez e thotë ‘troç’: Kam bërë botoks

Po ndodh...