Elbasan/ Makina bie në arë, shpëton mrekullisht nëna me fëmijët e saj binjakë, nxirren nga mjeti përpara se të shpërthejë

11 Shkurt 2024, 17:30 / AKTUALITET ALFA PRESS

Elbasan/ Makina bie në arë, shpëton mrekullisht nëna me

Një aksident ka ndodhur ne dalje të Belshit.

Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në arë, ku më pas ka marrë flakë.

Kanë qenë qytetarë të rastit që kanë nxjerrë në kohë nga makinë nënën me fëmijët e saj binjakë, përpara se makina të shpërthejë në flakë. Më pas nëna me fëmijët janë transportuar me një mjet privat drejt spitalit.

 

Po ndodh...