Elbasan/ Zjarr në ambientet e godinës së Shërbimit Informativ Shtetëror

25 Maj 2023, 15:28 / AKTUALITET ALFA PRESS

Elbasan/ Zjarr në ambientet e godinës së Shërbimit

Një zjarr u raportua këtë pasdite në godinën e Shërbimit Informativ Shtetëror në Elbasan. Zjarrfikësja e Elbasanit dërgoi mjetet në vendngjarja, por punonjësit thonë se janë duke djegur dokumentacione që nuk duhen më. Sipas informacioneve të para janë djegur disa dokumente me procesverbale, por nuk raportohet për persona të lënduar.

Sakaq, zjarrfikësja dhe policia ndodhen në vendngjarje. 

Po ndodh...