Emri/ Temperaturat e larta shkaktojnë viktimën e parë në Shqipëri, gjendet i vdekur i moshuari

18 Qershor 2024, 19:53 / AKTUALITET ALFA PRESS

Emri/ Temperaturat e larta shkaktojnë viktimën e parë në
pNjë 80-vjeçar është gjetur pa shenja jete në anë të rrugës nacionale Roskovec-Berat.

Bëhet me dije se i moshuari është Abaz Metaj dhe nga verifikimet paraprake të policisë, mendohet se temperaturat e larta dhe mosha mund të kenë shkaktuar arrest kardiak.

Trupi po dërgohet në morgun e spitalit, për ekzaminimet ligjore.

 

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128