Rama të enjten takim me Sunak në Londër

2023-03-20 22:56:00 / POLITIKË ALFA PRESS

Rama të enjten takim me Sunak në Londër

Gazetari i Top Channel, Muhamed Veliu tha se kryeministri Edi Rama të enjten do të takohet me homologun e tij britanik Sunak në Londër.

“Të enjten në Londër Rama ka një takim me Rishi Sunak, dy çështjet që do diskutohen janë krimi dhe emigracioni”, tha Veliu. 

 

ideas

services

  • POLICE129
  • STREET POLICE126
  • AMBULANCE112
  • FIREFIGHTER128