Olta lë shtëpinë e Big Brother Vip

2023-04-01 21:11:02 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Olta lë shtëpinë e Big Brother Vip

Tashmë lajmi është i konfirmuar dhe nga Arbana Osmani.

Olta Gixhari do të largohet nga shtëpia e Big Brother, kjo nuk do jetë një gënjeshtër por është një kërkesë e vetë banores për të dalë.

Pritet që gjatë Prime në natën sotme do të thuhen dhe arsyet, se pse Olta e ka marrë këtë vendim.

 

Happening now...

ideas

services

  • POLICE129
  • STREET POLICE126
  • AMBULANCE112
  • FIREFIGHTER128