Messi e konfirmon: Do të luaj tek Inter Milan

2023-06-07 21:19:10 / SPORT ALFA PRESS

Messi e konfirmon: Do të luaj tek Inter Milan

Nuk ka asgjë të qartë së çfarëdo të ndodh me të ardhmen megjithatë specialistët e merkatos e bëjnë të mbyllur.

Lionel Messi tek Inter Miami, gjithçka në detajet e fundit dhe do të bëhet e ditur nga vetë ylli argjentinas në irët në vijim.

Kështu pas rezistencës së klubeve arabe dhe dëshirës së Barcelonës, Messi zgjedh përfundimisht të luaj në kampionatin amerikan të futbollit MLS.

Nuk ka më shanse për Barcelonën/Al Hilalin, Lionel Messi: “Do të bashkohem me Inter Miami. Vendimi është 100% i konfirmuar”.

 

ideas

Alfa recipes

services

  • POLICE129
  • STREET POLICE126
  • AMBULANCE112
  • FIREFIGHTER128