Horoskopi ditor, 26 shtator 2022

26 Shtator 2022, 07:13 / JETË ALFA PRESS

Horoskopi ditor, 26 shtator 2022

DASHI

Në orët e ardhshme përpiquni t’i jepni më shumë hapësirë ​​dashurisë: java do të jetë plot pasion. Shumë kënaqësi po vijnë edhe në punë: përpiquni të mblidhni të gjitha mundësitë që do t’ju vijnë. Ditët e së enjtes dhe të premtes do të jenë të mrekullueshme! Mund të keni arritje të mëdha.

DEMI

Sipas horoskopit (e hënë 26 shtator 2022) të Paolo Fox, pritet një javë plot kënaqësi nga pikëpamja e punës. Mos u shqetësoni për nisjet e ngadalta. Kur bëhet fjalë për dashurinë, duhet t’ia bëni të qartë partnerit se gjërat nuk po funksionojnë.

BINJAKËT

Të dashur Binjakë, një fillim i mbarë i javës premton për ju: kënaqësi të madhe në punë. Dashuria paraqitet gjithashtu shumë mirë, pasi Venusi i favorshëm do t’ju shtyjë të merrni gjithnjë e më shumë nga vetja.

GAFORRJA

Fillimi pozitiv i javës premton të jetë i juaji. Përsa i përket dashurisë, përpiquni të mos e lëndoni partnerin tuaj me fjalë të këqija, ndërsa në marrëdhëniet me të tjerët përpiquni të rifitoni besimin. Puna? Ekziston një shans për të bërë diçka të rëndësishme.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë, 26 shtator 2022), Afërdita është në anën tuaj. Ata që i japin fund një historie së shpejti mund të përjetojnë një emocion të ri. Mundësitë duhen shfrytëzuar për të dalë në punë. Mundësi të mira për të enjten dhe të premten.

VIRGJËRESHA

E dashur Virgjëreshë, një javë e rëndësishme është përpara për ju. Në dashuri, Afërdita është e pasionuar dhe ndihmon ata që janë beqarë dhe sidomos ata që duan të zyrtarizojnë një lidhje. Javë e rëndësishme për punë dhe studime. Fundjava e mrekullueshme.

PESHORJA

Këtë javë përpiquni t’i kushtoni më shumë kohë marrëdhënieve të rëndësishme, mos i lini pas dore ata që ju rrethojnë. Për sa i përket punës, jeni në pritje të lajmeve. Mos u shqetësoni: nuk do të vonojnë të vijnë lajmet që doni.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë, 26 shtator 2022), një javë vërtet interesante premton të jetë për ju: Afërdita më në fund do të kthehet në shenjën tuaj. Puna? Ju dëshironi të ndryshoni diçka. Ruani qetësinë dhe përpiquni të mos nervozoheni asnjëherë…

SHIGJETARI

Javë e ngarkuar në lidhje me punën me shumë projekte të reja për të realizuar. Sa i përket dashurisë, po kaloni një periudhë përgatitjesh për muajt e ardhshëm. Ndoshta mund të jetë koha për një lidhje të re, ose për martesë nëse keni një lidhje të gjatë.

BRICJAPI

I dashur Bricjap, javë shumë interesante për të lindurit e kësaj shenje, veçanërisht përsa i përket dashurisë. Kujdes nga dështimet. Periudha pozitive për projekte të reja pune. Përveshni mëngët!

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 26 shtator 2022), yjet premtojnë një javë të favorshme veçanërisht për sa i përket takimeve të reja falë Venusit që është në favorin tuaj. Mundësi të mira pune. Ngrini antenat tuaja dhe shikoni përreth.

PESHQIT

Të dashur Peshq, këtë javë do të keni shumë hakmarrje në punë ndaj atyre që ju kanë penguar gjithmonë. Dashuria? Mos u nxitoni, mos i gjykoni aq shpejt njerëzit që takoni në rrugë.

ide