Horoskopi ditor, 28 janar 2023

28 Janar 2023, 08:21 / JETË ALFA PRESS

Horoskopi ditor, 28 janar 2023

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Kjo është një fundjavë e rëndësishme për ju, e karakterizuar nga guximi dhe vullneti për të luftuar. Nëse jeni të vendosur mes dy historive, ka ardhur koha për të marrë një vendim përfundimtar. Vendos një pikë.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Do të jetë një fundjavë në të cilën do të duhet të përpiqeni të zgjidhni një problem të vogël personal. Mos u shqetësoni nëse ndiheni veçanërisht të lodhur si fizikisht ashtu edhe mendërisht.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Fundjavë interesante, por ju përjetoni dyshime të forta veçanërisht nëse keni biznesin tuaj. Ju do të duhet të vazhdoni të besoni në veten tuaj dhe në idetë tuaja, të cilat do t'ju japin kënaqësi të madhe në të ardhmen.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Ata që kanë bizneset e tyre në këtë periudhë ka të ngjarë të jenë plotësisht përgjegjës për veprimet e tyre në vendin e punës. Prit. Ju do të arrini të kapërceni të gjitha pengesat.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Një fundjavë pozitive për të lindurit e kësaj shenje, që ju bën të hapeni me një person që mendoni se është pika juaj e referencës. Ditët në vijim do të jenë të favorshme.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Disa prej jush po përballen me sfida fizike, ndiheni të stresuar dhe nën presion. Mundohuni të relaksoheni dhe nëse është e mundur bëni një udhëtim, një udhëtim jashtë qytetit.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Muaji shkurt (pak afër) do të jetë i rëndësishëm për të kuptuar se në cilin drejtim po shkoni, si në punë ashtu edhe në dashuri. Është një moment në të cilin ka shumë dyshime, paqartësi dhe madje tensione, të cilat më pas do të duhet të çojnë në vendime përfundimtare dhe të detyrueshme.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Jini më pak kritikë dhe prekës, përndryshe mund të prishni marrëdhëniet sentimentale dhe miqësisë. Nëse duhet të bëni ndonjë kritikë, përpiquni të qëndroni deri të dielën. Përndryshe rrezikoni të dëmtoni.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Në këtë periudhë nuk keni paragjykime, pothuajse asnjëherë nuk dështoni të arrini qëllimet tuaja. Edhe pse nuk ke njohuri në të gjitha fushat, kërcesh pa frikë. Trim.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Nëse e doni vërtet familjen tuaj, mos e lini pas dore për punë, gjeni kohë për të qenë me partnerin dhe fëmijët tuaj, madje duke organizuar një udhëtim jashtë qytetit ose të paktën diçka ndryshe.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Gjëja më e rëndësishme që duhet të bëni është të gjeni energji të mirë psikofizike, sepse kohët e fundit ato kanë qenë paksa të rënda. Të jeni të sigurt, situata së shpejti do të ndryshojë për mirë.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Fundjavë interesante por edhe e lodhshme. Me pak fjalë, në përputhje me javën e punës që sapo ka përfunduar. Kthesa po vjen, veçanërisht për ata që u ndanë ose përjetuan një krizë të fortë dashurie në janar.

Po ndodh...

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128