Horoskopi ditor 30 janar 2023

30 Janar 2023, 07:10 / JETË ALFA PRESS

Horoskopi ditor 30 janar 2023

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Këto dy ditët e fundit dikush mund t'i ketë larguar njerëzit, ndoshta duke thënë diçka që nuk ju pëlqen... Më në fund i kalojmë llogarisë... Po shkojmë drejt një viti që do të jetë plot surpriza.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Do të jetë java do të nisë mbarë falë Hënës së favorshme. Ndonjëherë keni nevojë për një tronditje në jetë, një emocion që ju kthen në lojë dhe më i madhi nga ky i fundit mund të shqetësojë sferën sentimentale, falë pranisë së Venusit në shkurt.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Venusi nuk është më në opozitë. Secili duhet të zgjedhë jetën e tij, të cilën njerëzit referojnë ta kenë. Tani ka më pak mundime dhe më shumë mundësi për të përjetuar ndjesi pozitive. Marsi është muaji i dashurisë së madhe ose rimëkëmbjes, por shkurti kryeson rrugën.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Disa dyshime në dashuri janë të mundshme. Kjo është veçanërisht e vërtetë për çiftet që e duan vërtet njëri-tjetrin. Kujdes nga thashethemet, thashethemet apo zilia sepse ato ndonjëherë krijojnë më shumë probleme sesa mungesa e dashurisë apo kontakti i ndërprerë.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Shumë prej jush kanë nerva mjaft të tensionuara... Jeni të shqetësuar dhe të lodhur. Marsi dhe Venusi janë në një aspekt të favorshëm ndaj jeni shumë gati për të dashuruar.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Afërdita është në një tranzit interesant me Hënën e favorshme, veçanërisht në mëngjes. Mund të shmangni bezditë, të përpiqeni të zgjidhni problemet dhe të provoni zgjidhje të reja.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Muaji shkurt që është afër do të sjellë pak pavendosmëri në punë dhe në familje. Duhet sqaruar një situatë e caktuar, ka një konflikt pune, por nuk jeni faji juaj… Kujdes nga aferat e dashurisë, horizonte të reja mund të hapen në orët në vijim.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Zgjedhjet e dashurisë që do të bëni këtë muaj do të jenë të rëndësishme dhe kush e di nëse dikush më në fund nuk ka përjetuar një emocion të madh. Venusi fillon një tranzit të butë dhe interesant, lini vend për njohje dhe takime.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Yjet gjatë orëve të ardhshme do të nxjerrin në pah aftësinë tuaj të madhe për veprim. Nga natyra ju preferoni udhëtimet. Do të ishte turp të mbylleshit në shtëpi. Zemra kërkon të përjetojë emocione dhe risi të bukura.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Ju gjithmonë dëshironi të rinovoni jetën tuaj, për ju është një hap i rëndësishëm dhe kur jeni gati ta bëni, e llogaritni shumë. Ndonjëherë ju duhet të ndryshoni punën ose mënyrën e jetesës për të bërë një ndryshim.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Ka një dëshirë për të lëvizur, për të ndryshuar jetën tuaj. Nuk mund të përjashtohet që dikush të përfundojë një bashkëpunim dhe të rifillojë diçka që nuk e ka bërë për një kohë të gjatë. Kujdes dashuria mund të paguajë çmimin.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Venusi është armiqësor dhe edhe nëse gjithçka nuk zgjidhet me një valë të shkopit magjik, ne mund të përpiqemi të ecim përpara më mirë se sa kemi bërë deri më tani. Shkurti hapet për një situatë më të mirë nga pikëpamja sentimentale.

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128