Horoskopi ditor, e Diel 30 Qershor

30 Qershor 2024, 08:00 / JETË ALFA PRESS

Horoskopi ditor, e Diel 30 Qershor
Dashi

Një ditë jo fort e mirë dhe me çaste impulsive kjo e diel. Mund të arrini vonë në një takim të rëndësishëm me partnerin/en. Beqarët janë shumë të pasigurt. Dyshimet për hapat që hedhin i bën ata të mos tentojnë. Financat në ditë të vështirë.

Demi

Një ditë me humor të keq kjo e sotmja. Gjithçka vjen nga ndonjë debat i vogël me partnerin/en, por gjithsesi situata do rregullohet shpejt. Ndihma nga të tjerët nuk duhet të jetë një alibi. Beqarët të mos lodhen pasi nuk priten lajme të mira. Financat do jenë të mira.

Binjakët

Një ditë me ulje-ngritje në shumë aspekte. Nëse jeni çift sot është momenti që të jeni bujarë me partnerin/en tuaj në të gjitha kuptimet. Beqarët nuk do jenë në humor për të dalë e për të realizuar takime dashurie kështu që do mbeten vetëm. Pritet lajm I keq nga financat.

Gaforrja

Dita do t’ju nis me humor të keq, por do të përfundojë me humor të mirë falë mbështetjes që partneri/ja do tregojë për ju. Në mbrëmje do të ndodh një ngjarje e bukur. Beqarët do kenë dashuri me shikim të parë që në orët e para të mëngjesit. Një ditë me mjaft shpenzime.

Luani

Kjo ditë do nisë me momente tensioni me njeriun e zemrës. Pasditja do të jetë nervozuese, ndërsa mbrëmja me telefonata irrituese. Beqarët do fillojnë projekte të mëdha profesionale dhe nuk do e kenë mendjen te dashuria. Kujdes si I menaxhoni paratë.

Virgjëresha

Nëse shpresoni në ndihmën e partnerit/es, sot mos e prisni këtë gjë. Diçka duhet të ndryshoni në jetën tuaj. Suksesin do ta gëzoni pas kësaj. Beqarët nuk duhet në asnjë mënyrë të nxitohen sepse do të lëndohen. Buxheti do vi duke u përmirësuar.

Peshorja

Tregohuni më të përkushtuar ndaj partnerit pasi çdo ditë që kalon, ai/ajo mund të largohet prej jush. Jupiteri i mbështet projektet tuaja dhe sot do t’ju jap mundësi të mira për t’i çuar deri në fund. Beqarët do jenë me shumë fat në dashuri. Edhe në planin financiar keni fat këtë të diel.

Akrepi

Momente jo të mira me partnerin. Nëse besoni se mjafton vetëm një diskutim banal për të larguar partnerin/en tuaj do të thotë që ende keni pak besim te ai. Beqarët do kenë një ditë të ekuilibruar edhe pse jo të gjithë do e gjejnë shpirtin binjak. Buxheti duket në ditë të mirë.

Shigjetari

Sot mos u shqetësoni shumë nëse nuk do të ndjeni emocione të forta për njeriun e zemrës, mëngjesi do të jetë kështu, por mbrëmja premton rimëkëmbje të plotë. Beqarët do kenë takime pa fund, por nuk do ju mbushet mendja për të hedhur hapa. Financat janë në ditë të mirë.

Bricjapi

Do të ndjeni një zbrazëti të madhe duke menduar gjëra të vjetra të jetës suaj. Mos bini shumë në këto mendime, por dedikojuni marrëdhënies aktuale. Beqarët do kenë ndryshime rrënjësore në jetën sentimentale. Me shpenzimet nuk do i keni punët aspak mirë.

Ujori

Ju ndiheni të pasigurt për një hap të rëndësishëm. Nëse jeni në një fazë që doni të bashkëjetoni, largoni frikërat. Flisni hapur për ndonjë shqetësim me partnerin/en. Beqarët duhet të jenë më të hapur ndaj ftesave që do ju bëhen. Gjendja e financave drejt përmirësimit.

Peshqit

Ju keni disa probleme që ju shqetësojnë së tepërmi. Ajo që këshillohet është se partneri/ja do të jetë personi i vetëm dhe duhur me të cilin duhet të diskutoni këto probleme. Ai/ajo do ju ofrojë mbështetjen e pakushtëzuar. Beqarët duhet të mos nxitohen pasi nuk përjashtohen surprizat jo të këndshme. Kujdes financat!