Horoskopi ditor për sot, 2 Shkurt 2024

4 Shkurt 2024, 07:58 / JETË ALFA PRESS

Horoskopi ditor për sot, 2 Shkurt 2024

Dashi

Nuk do të mungojnë kënaqësitë në punë si dhe mundësitë për të përmirësuar situatën aktuale. Sigurisht të qenit pozitiv ndaj botës së jashtme dhe punës suaj, do ju ndihmojë që të arrini objektivat tuaja, pa hasur në vështirësi.

Demi

Përqendrohuni në dhuratat që duhet të bëni ndaj njerëzve tuaj të dashur, pasi keni disa për të bërë. Sharmi juaj gjatë kësaj dite do të jetë i paparë, duke tërhequr shumë njerëz drejt vetes.

Binjakët

Hijeshia juaj do të shtohet ditë pas dite. Në sferën e ndjenjave do të shijoni një situatë më se të favorshme, ku nuk do të mungojnë mundësitë e mira dhe atmosfera e këndshme.

Gaforrja

Gjatë kësaj dite nuk do ti keni shumë nën kontroll situatat tuaja në punë. Vetëbesimi i tepruar mund t’iu prishë punë.

Luani

Nëse dikush ju jep ndihmë, pranojeni pasi nuk do ju bëjë keq. Do të jeni të prirur që gjatë kësaj dite t’u kushtoni më shumë vëmendje çështjeve sentimentale. Por bëni mirë të mos përhumbeni plotësisht pas tyre, pasi mund t’iu dalin nga kontrolli situata të tjera.

Virgjëresha

Do të ekzistojë mundësia për të patur takime të kënaqshme në fushën e ndjenjave. Në dashuri do të dini si të bëni për vete të tjerët dhe sharmi juaj do të jetë i paparë. Nuk mund të thuhet e njëjta gjë për sferën profesionale.

Peshorja

Situatat përreth jush, do të ndryshojnë drejtim krejt papritur, gjë që mund të çojë në humbjen e ndonjë projekti. Do të pësoni një lloj ngadalësimi, por për të shmangur keqkuptimet, mundohuni të mos hutoheni, duke çuar deri në fund objektivin tuaj.

Akrepi

Mos u shqetësoni për keqkuptime të mundshme në dashuri, nëse keni lindur në ditët e fundit të muajit. Si në sferën sentimentale, sociale dhe profesionale, nuk do ju duhet të prisni shumë për arritjen e synimeve tuaja.

Shigjetari

Mërkuri do të jetë i pranishëm në shenjën tuaj. Thithet një ajër i ri në sferën profesionale për gjithë të lindurit e kësaj shenje. Pritet rritje e mëtejshme përgjegjësie.

Bricjapi

Gjatë kësaj dite ndjenjat tuaja, ndonëse të fshehura mirë, do të dalin hapur. Sidomos gjatë një eventi kur do të dalë në dritë, mënyra se si ju jeni në të vërtetë. Në dashuri do të jetoni momente mbresëlënëse, por vetëm nëse do e lini veten të lirë.

Ujori

Nëse i kushtoni shumë vëmendje anës ekonomike gjatë kësaj dite, nuk do të sajoni asgjë të mirë. Fshijeni ankthin dhe frikën tuaj, pasi në të kundërt mund të humbni forcën dhe kapacitetin që keni.

Peshqit

Ju leverdis të shtyni aktivitete të rëndësishme dhe të pushoni më gjatë. Rrezikoni të merrni vendime të parakohshme dhe do jeni të detyruar që të ktheheni mbas, sidomos nëse keni lindur në ditët e fundit të kësaj shenje.

 

ide

Nga Sidi Hasanaj 20:16 IDE

Pa Drama!

Nga Sidi Hasanaj

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128