Vrasja e policit në Zveçan, shkon në 3 numri i sulmuesve serbë të vrarë

24 Shtator 2023, 16:33 / KOSOVA ALFA PRESS

Vrasja e policit në Zveçan, shkon në 3 numri i sulmuesve

Ka shkuar në tre numri i sulmuesve të vrarë në Basnjkë të Zveçanit.

Media Klankosova.tv raporton se edhe është gjetur trupi i pajetë i një tjetër sulmuesi serb.

Deri më tani, policia ka konfirmuar vetëm një vrasje.

Kujtojmë se në orët e hershme të mëngjesit, një polic i Kosovës ka mbetur i vrarë dhe një tjetër i plagosur.

ide