Iu arrestua burri sot për korrupsion, Sekretarja për Marrëdhënien me Publikun te Rithemelimi jetë luksi të çmendur

12 Prill 2024, 20:46 / POLITIKË ALFA PRESS

Iu arrestua burri sot për korrupsion, Sekretarja për
Këtë të premte, në prangat e policisë ka rënë ish-drejtori i Kadastrës në Durrës, Leonard Kadrimi, i akuzuar se bashkë me disa persona të tjerë, kanë tjetërsuar një tokë me sipërfaqe 448 mijë metër katrorë.

Kadrimi është bashkëshorti i Jola Hysaj, sekretare për marrëdhëniet me publikun në Rithemelimin e Berishës. Ata kanë dy fëmijë dhe jetojnë sëbashku, edhe pse nuk kanë kryer celebrim.

Kjo e fundit, vetëm dy vite më parë, në një intervistë për emisionin “Jo vetëm modë” në TV Klan, tregonte luksin e saj të çmendur, që të kujton videon e famshme të Monika Kryemadhit me Sonila Meçon.

Video që më pas u zhduk nga interneti.

Pas arrestimit të bashkëshortit i cili ka drejtuar Kadastrën e qytetit bregdetarë, kuptohet lehtë se ku i gjeti paratë Jola për luksin e saj të shfrenuar të cilin e ekspozoi edhe në Tv por më pas u bë pishman.

Iu arrestua burri sot për korrupsion, Sekretarja për

Iu arrestua burri sot për korrupsion, Sekretarja për

 

Po ndodh...