Ramën e “shtrëngon” këmisha, Veliaj me çadër, Braçe nuk i heq syzet e diellit, Nikolla kuqezi!

11 Shkurt 2024, 12:17 / POLITIKË ALFA PRESS

Ramën e “shtrëngon” këmisha, Veliaj me

Partia Socialiste mbledh Asamblenë, një takim i cili mbahet me dyer të mbyllura në periferi të Tiranës.

Në këtë takim marrin pjesë anëtarë të partisë, deputetë, ministria, por edhe socialistë të vjetër, të cilët edhe pse nuk janë aktiv në politike, s’mungojnë në mbledhje kaq të rëndësishme.

Kështu në Asamblenë e PS janë parë Gramoz Ruçi, por edhe Namik Dokle dhe Ditmir Bushati.

Kryeministri Edi Rama kishte zgjedhur të vishej me atlete. Nderkohe para se të futej në mbledhje foli për gazetarët për objektivat që ka kjo parti, duke theksuar se po përgatiten për fitoren në zgjedhjet e ardhshme.

Edhe pse një kohë me shi, deputeti Erion Braçe nuk ka preferuar të heqë syzet e diellit, ndërsa Erion Veliaj mban një çadër me logon BMW, kurse Lindita Nikolla ka preferuar të vishet kuqezi.

Ramën e “shtrëngon” këmisha, Veliaj me

Ramën e “shtrëngon” këmisha, Veliaj me

Ramën e “shtrëngon” këmisha, Veliaj me

Ramën e “shtrëngon” këmisha, Veliaj me

Ramën e “shtrëngon” këmisha, Veliaj me

Ramën e “shtrëngon” këmisha, Veliaj me

Ramën e “shtrëngon” këmisha, Veliaj me

Ramën e “shtrëngon” këmisha, Veliaj me

Ramën e “shtrëngon” këmisha, Veliaj me

Ramën e “shtrëngon” këmisha, Veliaj me

 

Po ndodh...