Bileta e kthimit ‘fut në sherr’ Kiarën dhe Luizin

23 Mars 2023, 22:50 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Bileta e kthimit ‘fut në sherr’ Kiarën dhe Luizin

Luizi dhe Kiara po diskutojnë të gjitha mundësitë dhe e shohin moderatoren të rrezikuar përballë Oltës.

Të shtunën Olta dhe Kiara përballen kokë më kokë se kush do të largohet nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Në një bisedë që çifti bënte në oborr, Luizi shprehet se biletën e Kiarës do ta mbajë ai.

Biseda:

Luizi: E kam një lloj shprese, te njerëzit dhe te bileta e kthimit. Që do ta hap unë, prej shtëpisë..

Kiara: Biletën do e marr me vete unë

Luizi: Jo

Kiara: Si jo? Do ta marr mo..

Luizi: Jo, do e hap unë.

Kiara: Edhe nëse e kam do e kesh surprizë kur të vij

Luizi: Jo nuk dua ashtu surprizash unë. Do e mbaj unë.

Kiara: Unë dua ta marr me vete..

Luizi: Jo dhe jo. Do e mbaj dhe do e hap unë.

Olta Gixhari dhe Kiara Tito janë ‘kokë më kokë’ në nominim këtë javë dhe njëra prej tyre do të largohet nga “Big Brother Vip” të shtunën. Me sa duket, Kiara ka një parandjenjë që ajo do të jetë e eliminuara e këtij televotimi dhe këtë gjë e ka shprehur edhe në shtëpinë e “BBV”.

Në një diskutim të fundit me Oltën, Kiara u shpreh se “është e nderuar” që do të dalë nga një nominim përballë aktores.

Biseda:

Kiara: Ti e di shumë mirë se si do shkojë, e ndjen. Në nominim nuk je me Kiarën dhe Luizin, je vetëm me Kiarën. Nëse do ishte vetëm me Luizin, mund të dilje ti. Unë jam e nderuar që do dal nga e madhja Olta Gixhari.

Olta: Ju jeni dy, nuk është se ti je vetëm, ke edhe Luizin. Edhe unë jam e nderuar që do dal nga ty, e kam seriozisht. Ne po e respektojmë shumë njëra-tjetrën, po bëjmë lojë shumë fisnike.

 

 

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128