“Do të vish te shtëpia ime”/ Heidi refuzon ftesën e Romeos për të jetuar së bashku: Çfarë thua o idiot? Si reagoi aktori

20 Maj 2024, 15:29 / SHOWBIZ ALFA PRESS

“Do të vish te shtëpia ime”/ Heidi refuzon ftesën e

Aktori Romeo Veshaj dhe Heidi Baçi janë një ndër çiftet që u krijuan në shtëpinë e “BBV”.

E teksa finalja e reality show është këtë të shtunë (me 25 maj), aktori i tha Heidit se do të jetojntë së bashku tek shtëpia e tij.

Çfarë thua o idiot?!”, iu drejtua Heidi e habitur duke menduar që Romeo Veshaj po tallej, megjithëse aktori i tha se e ka seriozisht.

“Më vdekshin të gjithë jo moj”– u shpreh ai, ndërsa konkurrentja refuzoi duke treguar që do të udhëtojë drejt Italisë për të jetuar me prindërit e saj.

Pjesë nga biseda:

Romeo: Ti do të vish te shtëpia ime

Heidi: Çfarë thua o idiot?

Romeo: Pse jo moj?

Heidi: E di se po tallesh me këtë fytyrë! Kështu që…

Romeo: Më vdekshin të gjithë jo moj. Çfarë thua?

Heidi: Hey stop

Romeo: Pse se mora vesh unë. Pse jo?

Heidi: Se do shkoj të rri me familjen time.

Romeo: Po harrova

Heidi: Çfarë budalle. E kishe seriozisht ti?

Romeo: Po moj shpirtë

 

Po ndodh...