Egla është e martuar? Vëllai i saj zbulon të vërtetën: Për letrat italiane ajo…

17 Prill 2024, 14:42 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Egla është e martuar? Vëllai i saj zbulon të

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Në një lidhje direkte me emisionin Shqipëria Live ka qenë vëllai i Eglës, Beso Ceno. I pyetur lidhur me fjalët që kanë qarkulluar ditëve të fundit lidhur me jetën e saj private, ku thuhet se në gjendje civile është e martuar me një italian, vëllai i saj shpreheht se kjo gjë nuk është e vërtetë.

Beso: Nuk është e martuar, për të fituar letrat në Itali ka qenë në martesë fiktive nuk ja kam shumë i sigurt po nuk është e martuar një mik i ngushtë është afruar ta ndihmojë unë e di që motrën e ka të pamartuar nuk e di si figuron në gjendje civile po e di që nuk është e martuar.

 

Po ndodh...

ide