Ermal Mamaqi uron të birin për ditëlindje dhe zbulon detajin e veçantë

30 Shtator 2022, 15:37 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Ermal Mamaqi uron të birin për ditëlindje dhe zbulon detajin e

Djali i Ermal Mamaqit dhe Amarda Toskës, Joeli feston sot ditëlindjen. Joeli mbush 9 vjeç dhe aktori i humorit ka ndarë disa fotografi të tij, krahas së cilës ka shkruar fjalët më të ëmbla. Aktori i humorit gjithashtu nxjerr në pah një detaj në fytyrën e të birit, një nishan në formë zemre.

“Mu deshën 9 Vite të shoh që ky Kingu përveç dashurisë që rrezaton ka dhe një shenjë afër mëndjes që është një zemër. Jetë të gjatë dhe me shëndet gëzimi ynë i parë. Joel 9.”, ka shkruar Ermali.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)

Po ndodh...