Fitoi 160 mijë euro, ja kujt ja dhuroi të gjithë shumën e parave Stresi

20 Mars 2023, 19:32 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Fitoi 160 mijë euro, ja kujt ja dhuroi të gjithë shumën e

Stresi arriti të fitojë "Big Brother VIP Kosova, duke marrë 160 mijë euro.

Në një video live reperi thotë se nuk do të bëjë skena dhe të thotë se do i çojë për bamirësi, por çmimin ia dedikon nënës së tij e cila del në pension.

"Unë këtë Big Brother ia dedikoj vetëm nënës sime. "Jo do bëj bamirësi", se nuk i ka njeri këto gjëra të lodhura. Të gjithë shumën ia dedikoj nënës sime. Ajo del në pension këtë vit edhe çfarë ka hequr ajo me mua, si më ka rritur me halle, kam kaluar shumë me të, jam rritur tani dhe çdo gjë i dedikohet Shpresës sime", tha Stresi në një Live në Instagram.

Stresi shprehu edhe mbështetjen e tij për Luizin të cilin tha se e ka mik dhe e cilësoi si djalë shembullor.

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128