Foto/ Xhoana Nano rishfaqet në Shqipëri për të festuar 50-vjetorin e lindjes

26 Maj 2023, 12:12 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Foto/ Xhoana Nano rishfaqet në Shqipëri për të festuar

Janë shkëputur prej vitesh dhe tashmë, e kanë rindërtuar jetën e tyre në Vjenë të Austrisë.

Por së fundi bashkëshortja e ish- kryeministrit Fatos Nano, Xhoana, është rikthyer në atdhe ku ka festuar dhe 50 vjetorin e lindjes.

Ka qenë artistja e njohur shqiptare e make up-it, Lili Ismaili që ka postuar në llogarinë e saj në “Instagram” një foto të zonjës Nano ku e uron për ditën e saj të lindjes.

“Happy birthday. Koha  ka ndaluar për ty”, shkruan ajo në krah të fotos, dhe vërtet, kjo është e para gjë që i shkon ndërmend çdokujt kur shikon këtë foto: Vitet duket sikur nuk kanë asnjë efekt mbi të!

Xhoana dhe Fatos Nano lidhën kurorë në 9 nëntor 2002, pas ndarjes së tij nga bashkëshortja e parë, Rexhina.

Foto/ Xhoana Nano rishfaqet në Shqipëri për të festuar 

Foto/ Xhoana Nano rishfaqet në Shqipëri për të festuar 

Po ndodh...