Në ‘kuadër të lojës’? Pas përfundimit të programit, ndahet çifti i “Love Island”

12 Nëntor 2023, 23:19 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Në ‘kuadër të lojës’? Pas përfundimit

Vetëm pak ditë pas përfundimit të programit, çifti i parë I krijuar nq ‘Love Island Albania’ Ilda dhe Stivi i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Ilda e ka shprehur shpesh pëlqimin dhe ndjenjat për Stivin jashtë programit. Madje ata u përfolën gjatë si një nga çiftet më simpatikë të reality-shoë-t të dashurisë.

Në profilet e tyre në Instagram nuk mungonin edhe dedikimet ndaj njëri tjetrit e fotot e postuara bashkë, si dhe nuk munguan as daljet publike. Por romanca duket se zgjati shumë pak.

Ilda dhe Stiv kanë fshirë fotot e tyre nga Instagrami e tashmë në postimet e fundit duket se secili po vazhdon jetën e tij.

Në ‘kuadër të lojës’? Pas përfundimit

ide

Nga Sidi Hasanaj 20:16 IDE

Pa Drama!

Nga Sidi Hasanaj

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128