Njihuni me ish-banoren e “BBV” që do konkurojë në “Dancing With the Stars”

19 Shtator 2023, 15:51 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Njihuni me ish-banoren e “BBV” që do konkurojë në

Konkurrentja e radhës e spektaklit “Dancing With the Stars” do të jetë Juliana Nura, ish-banore e Big Brother Vip Kosova

Përvoja 25-vjeçare e balerinit profesionist Dion do ta ndihmojë në këtë rrugëtim emocionues.

Njihuni me ish-banoren e “BBV” që do konkurojë në

Disa nga emrat që janë zbuluar deri tani janë; politikani Saimir Korreshi, i cili është deputet në Lushnje, këngëtarja dhe moderatorja e njohur Enxhi Nasufi, modelja Atalanta Kërçyku, blogerja e njohur Sara Karaj, tenori Armaldo Kllogjeri, dhe regjisorja Arnita Beqiraj janë konkurrentët e bërë publikë të “Dancing With the Stars”.

Po ndodh...