Tmerrohet moderatorja e Top Channel, ja çfarë i ndodhi gjatë emisionit

3 Dhjetor 2023, 22:28 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Tmerrohet moderatorja e Top Channel, ja çfarë i ndodhi gjatë

Erik Lloshi ka qenë i ftuari i radhës në rubrikën e njohur te “E Diell”, drejtuar nga Erjola Doçi dhe Ronaldo Sharka.

Gjatë intervistës së tij, Erik Lloshit i është hedhur nga sipër një gjarpër lodër por kjo nuk e ka frikësuar aspak këngëtarin e njohur mirëpo nuk mund të themi të njëjtën gjë për moderatoren e programit.

Eriku ka marrë gjarpërin lodër dhe e ka hedhur në drejtim të Erjolës, e cila është tmerruar, duke bërtitur me zë të lartë: “Jo, jo se harroj që është londër“. Më pas dikush tjetër nga stafi ia ka hedhur gjarprin, duke detyruar Erjolën të ndërpresë programin pasi nuk po ndihej mirë.

Erjola ka kërkuar gjithashtu që kjo pjesë të pritet dhe të mos transmetohet por Ronaldo i është përgjigjur me shumë bindje se kjo pjesë sigurisht që do të transmetohet.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by E Diell ☀️ (@ediell_topchannel)

Po ndodh...