ITALI-SHQIPËRI/ Italia barazon 1-1

15 Qershor 2024, 21:16 / SPORT ALFA PRESS

ITALI-SHQIPËRI/ Italia barazon 1-1

Në këtë takim do të vendosë drejtësi gjermani Felix Zwayer, teksa do të asistohet nga bashkëkombësit e tij, Stefan Lupp dhe Marco Achmüller, ndërsa gjyqtar i katërt do të jetë Daniel Siebert. Drejtësia nga dhoma e VAR do të vijë nga gjermani tjetër, Bastian Dankert.

REZULTATI LIVE:

ITALI 1-1 SHQIPËRI

Bastoni 11′ / Bajrami 1′

KOMENTI LIVE:

11′ GOL ITALIA 1-1/ Bastoni godet me kokë dhe e çon topin në rrjetë. (VIDEO)

Po ndodh...