Video/ Çfarë nuk u pa nga kamerat/ Tifozi i vogël kuqezi futet në fushë!

24 Qershor 2024, 23:47 / SPORT ALFA PRESS

Video/ Çfarë nuk u pa nga kamerat/ Tifozi i vogël kuqezi futet

Njësoj si në sfidën me Italinë dhe në atë me Kroacinë, një tjetër tifoz shqiptar futet në fushë, kësaj radhe në sfidën me Spanjën.

Në minutat e fundit të takimit, një tifoz i vogël arriti t’i shpëtonte sigurimit dhe u fut në fushën e lojës.

Gjithashtu ai nuk u arrit dot të kapej nga forcat e sigurimit të fushës, duke i ikur të gjithëve me vrap deri të tabelat e sponsorave.

 

Po ndodh...