VIDEO/ Tifozët shqiptarë ndezin atmosferën me muzikë dhe flamuj kuqezi: S’mund ta pushtosh aq lehtë zemrën time…

24 Qershor 2024, 15:06 / SPORT ALFA PRESS

VIDEO/ Tifozët shqiptarë ndezin atmosferën me muzikë dhe

Sonte në mbrëmje luhet ndoshta ndeshja më e rëndësishme në historinë e Kombëtares kuqezi, ajo kundër Spanjës.

Të gjithë sytë e futbolldashësve do të jenë në Duseldorf për të ndjekur sfidën nga tribunat ose ekrani.

Teksa na ndajnë më pak se 7 orë nga starti i ndeshjes, kuqezinjtë kanë ndezur atmosferën në një lokal pranë stadiumit.

Në sfond është kënga e njohur e Elita 5-Alkapone dhe të gjithë tifozët shqiptarë e këndojnë njëzëri teksa valvitin flamujt shqiptarë.

Po ndodh...